Open Procurement Albania

Furnizim vendosje vaj dhe filtra

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Bashkia Lushnje
Objekti i Tenderit Furnizim vendosje , vaj& filtra pėr nevojat e riparimeve tė automjeteve tė Bashkisė Lushnje
Nr. Reference REF-55774-03-13-2018
Vlera / Fondi Limit 749 600,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRANSUDHETARE
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 548,460
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data