Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrugės nė fshatin Tunjė e Re

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrugės nė fshatin Tunjė e Re.
Nr. Reference REF-55193-03-12-2018
Vlera / Fondi Limit 3 666 841,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Blerimi Shpk
Restaurim Gurra Kaca Shpk
Viante Konstruksion Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RESTAURIM GURRA–KACA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 598 860,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Shoqeria ”Blerimi” Shpk
  a. Nuk ka dorėzuar shtojcėn 5 “Deklaratė pėr pėrmbushjen e kritereve tė pėrgjithshme"; b. Nuk ka dorėzuar shtojcėn 3 “Informacion konfidencail” ; c. Nuk ka dorėzuar shtojcėn 6 ”Deklaratė pėr pėrmbushjen e specifikimeve teknike”; d. Nuk ka dorėzuar Autorizim tė vlefshėm pėr pėrdorimin e lėndėve plasėse.
  2. Shoqeria “Viante Konstruksion” Shpk
  Shoqėria “Viante Konstruksion “ Shpk ka depozituar ne zyren e protokollit “Kerkese per terheqje nga procedura e tenderit” date 06.04.2018 regjistruar ne protokoll me nr.2286 prot date 10.04.2018, e pėr kėtė arsye KVO vendosi tė skualifikojė ofertėn e saj.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.18 - DT.07-05-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data