Open Procurement Albania

Ruajtja e godinės me roje private

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Shtepia e Foshnjes Durres
Objekti i Tenderit “Ruajtja e godinės me roje private” – Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė percaktuara - me afat 12 muaj.
Nr. Reference REF-55498-03-12-2018
Vlera / Fondi Limit 1 230 114,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues GJOKA+A SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJOKA + A
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1,189,305
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1427166
  Data e lidhjes sė kontratės 12-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Durrės REF-55498-03-12-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.15 - DT.16-04-2018
  Lidhja e Kontratės NR.16 - DT.23-04-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data