Open Procurement Albania

Blerje dokumentacioni pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2018

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje dokumentacioni pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2018.
Afati i dorėzimit tė mallit:
Nga data e lidhjes se kontratės operatori fitues duhet te lėvrojė mallin sipas kėrkesave dhe nė datat e pėrcaktura nga Autoriteti Kontraktor. Artikujt duhet tė dorėzohen nė magazinėn e Bashkisė Tiranė nga data e lidhjes sė kontratės deri nė fund tė vitit 2018 sipas nevojave dhe kėrkesave tė Autoritetit Kontraktor.Malli i prodhuar duhet tė dorėzohet nė magazinėn e Bashkisė Tiranė.
Nr. Reference REF-62511-04-13-2018
Vlera / Fondi Limit 2 916 650,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Olsoni Shpk
Albdesign PSP Shpk
Kristalina KH Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albdesign PSP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 791 070,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3349284
  Data e lidhjes sė kontratės 23-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ėshtė s’kualifikuar Operatori ekonomik i mėposhtėm:
  1. Operatori ekonomik ”Olsoni” Shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur mostrat sipas artikujve tė pėrcaktuar nė preventivin e vėnė nė dispozicion nga Autoriteti Kontraktor, Bashkia Tiranė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.19 - DT.14-05-2018
  Lidhja e Kontratės NR.21 - DT.28-05-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data