Open Procurement Albania

Blerje matėsa uji pėr ujėsjellės-kanalizime sha Roskovec

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Blerje matėsa uji pėr ujėsjellės-kanalizime sha Roskovec
Nr. Reference REF-62578-04-14-2018
Vlera / Fondi Limit 1 750 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 27-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 16
Operatorė Konkurues A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP SHPK
A.M.U SHPK
ALEN - CO SHPK
ALPHA SOLUTIONS GROUP SHPK
COMFORT SHPK
Denisa Beshaj
Ervin Luzi
FAT GROUP SHPK
HIDRO MENTORI SHPK
J O R D I L SHA
M U R A T I SHPK
MEGA-PLAST-2L SHPK
MURATI D SHPK
SARK SHPK
VASAA SHPK
VELLEZERIT KUKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALPHA SOLUTIONS GROUP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 260 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1512000
  Data e lidhjes sė kontratės 24-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 2 javė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. " Denisa Beshaj "
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Ka mospėrputhje ndėrmjet ēmimit njėsi dhe vlerės sė pėrgjithshme, ka paraqitur dy oferta te ndryshme.
  2. " Ervin Luzi "
  Ka paraqitur oferte per procedure prokurimi te ndryshem nga objekti i prokurimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.30 - DT.30-07-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data