Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi+linja kryesore)

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
Institucioni Prokurues Bashkia Fushe Arrez
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi+linja kryesore)
Nr. Reference REF-89917-10-15-2018
Vlera / Fondi Limit 4 001 617,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues BONUS SHPK
DRINI-1 SHPK
NIGMA KONSTRUKSION SHPK
VLLAZNIA NDERTIM I.S SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DRINI-1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 771 022,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4525226
  Data e lidhjes sė kontratės 19-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori Ekonomik "BONUS" SHPK:
  • Mungon nje punonjes Armator kerkuar ne DST pika 2.3 Kapaciteti Teknik, pika 2, shkronja d.
  • Mungon nje punonjes Hidraulik, kerkuar ne DST pika 2.3 Kapaciteti Teknik, pika 2, shkronja d, pasi keni paraqitur kontraten e punes se Z.Vullnet Demushaj "Punetor Ndertimi" ndersa ne Deshmin e Kualifikimit te Sigurmit Teknik eshte "Hidraulik" e per pasoje eshte e parregullt.
  • Mungon nje punonjes Hekurkthyes, kerkuar ne DST pika 2.3 Kapaciteti Teknik, pika 2, shkronja d.
  • Mungon Vibrator Dore 1 cope, e kerkuar ne DST pika 2.3 Kapacitet Teknik, pika 3, Makinerite+ Paisje, shkronja c.

  2.Operatori Ekonomik "NIGMA KONSTRUKSION" SHPK:
  • Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST, pervec Ekstraktit i Regjistrit Tregtare, Ekstrakti Historit te Regjistrit Tregtare e vertetimin e OSHEE.
  3. Operatori Ekonomik "VLLAZNIA NDERTIM I.S"SHPK:
  • Mungon nje punonjes Armator, kerkuar ne DST pika 2.3Kapaciteti Teknik, pika 2, shkronja d.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018

  Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi+linja kryesore)

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
  • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
  Institucioni Prokurues Bashkia Fushe Arrez
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi+linja kryesore)
  Nr. Reference REF-89590-10-11-2018
  Vlera / Fondi Limit 400 161 695,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 12-10-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-10-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 23-10-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per nje gabim ne vleren e fondit limit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.42 - Dt.22-10-2018

  Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
  • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
  Institucioni Prokurues Bashkia Fushe Arrez
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi & linja kryesore).
  Nr. Reference REF-83406-08-20-2018
  Vlera / Fondi Limit 4 001 617,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 22-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-09-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-09-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.39 - Dt.01-10-2018

  Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere, fshati Iballe

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
  Institucioni Prokurues Bashkia Fushe Arrez
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere, fshati Iballe (Kaptazhi & linja kryesore)
  Nr. Reference REF-78605-07-10-2018
  Vlera / Fondi Limit 4 001 617,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-07-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 27-07-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.31 - DT.06-08-2018

  Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
  Institucioni Prokurues Bashkia Fushė Arrėz
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi & linja kryesore)
  Nr. Reference REF-75989-06-22-2018
  Vlera / Fondi Limit 4 001 617,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-06-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-07-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-07-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.16-07-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data