Open Procurement Albania

Loti II: Blerje benzinė pa plumb pėr automjetet e transportit tė Bashkisė Tiranė, pėr vitin 2018

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Loti II: Blerje benzinė pa plumb pėr automjetet e transportit tė Bashkisė Tiranė, pėr vitin 2018.
Ēmimi total i ofertės pa tvsh i shprehur me marzh fitimi nė % = 14.5 .
Nr. Reference REF-78962-07-11-2018
Vlera / Fondi Limit 7 706 736,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Kastrati SHPK & Kastrati SHA A&T SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 19-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.24-09-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data