Open Procurement Albania

Loti I: Blerje gazoil (Bludiesel) pėr automjetet e transportit dhe impiantin e kondicionimit tė Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Loti I: Blerje gazoil (Bludiesel) pėr automjetet e transportit dhe impiantin e kondicionimit tė Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018
Nr. Reference REF-78960-07-11-2018
Vlera / Fondi Limit 32 450 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data