Open Procurement Albania

Mobilje te zyrat e Tirana Parking

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Tirana Parking
Objekti i Tenderit Mobilje te zyrat e Tirana Parking
Nr. Reference REF-78934-07-11-2018
Vlera / Fondi Limit 1 622 248,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ERZENI/SH Shpk
BOLT Shpk
MUĒA Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 116 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1339440
  Data e lidhjes sė kontratės 07-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Ka pasur dy ofertues tė s’kualifikuar pėr mungesė dokumentacioni, konkretisht. “BOLT” Shpk dhe “MUCA” Shpk.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.34 - DT.27-08-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.17-09-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data