Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe shtese e Shkolles se Mesme , Lagjia “Kastrioti”, Fushe Kruje”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe shtese e Shkolles se Mesme , Lagjia “Kastrioti”, Fushe Kruje”
Nr. Reference REF-80014-07-19-2018
Vlera / Fondi Limit 161 159 443,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Eglenti SHPK & Regli SHPK & Agi Kons SHPK
Elda-Vl SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Eglenti SHPK - REGLI SHPK - AGI KONS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 160 992 913,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 193191496
  Data e lidhjes sė kontratės 12-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ky operator ekonomik si vijon :

  1- “ Elda-Vl ” sh.p.k,
  Subjekti nuk ka paraqitur oferten ekonomike dhe asnje document tjeter ligjor dhe teknik te kerkuar ne dokumentat standarte te tenderit, pervec ekstraktit te thjeshte dhe historik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.10-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.38 - Dt.24-09-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data