Open Procurement Albania

Blerje GPS Instrumenti pėr rrjetet kordinative, 2 (dy) copė, Stacion Total Instrumenti matės me rreze lazėr mbi 1000 m, 2(dy)copė, Radio komunikimi deri nė 5 km, 3(tre) copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje GPS Instrumenti pėr rrjetet kordinative, 2 (dy) copė, Stacion Total Instrumenti matės me rreze lazėr mbi 1000 m, 2(dy)copė, Radio komunikimi deri nė 5 km, 3(tre) copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018.
Nr. Reference REF-82197-08-07-2018
Vlera / Fondi Limit 12 008 167,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 31-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per arsye te rishikimit te spec teknike dhe preventivit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.03-09-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data