Open Procurement Albania

Blerje Kompjutera, Fotokopje, Printera pėr Bashkinė Elbasan, Sektorin e SHMZSH dhe zyrat e Gjėndjes Civile

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje Kompjutera, Fotokopje, Printera pėr Bashkinė Elbasan, Sektorin e SHMZSH dhe zyrat e Gjėndjes Civile
Nr. Reference REF-88549-10-04-2018
Vlera / Fondi Limit 4 315 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Euro Inform SHPK
Atom SHPK
Artan Llozana SHPK
Zeqiri SHPK
Paera SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO INFORM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 263 100,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3915720
  Data e lidhjes sė kontratės 13-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018

  Blerje Kompjutera, Fotokopje, Printera pėr Bashkinė Elbasan, Sektorin e SHMZSH dhe zyrat e Gjėndjes Civile

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
  Objekti i Tenderit Blerje Kompjutera, Fotokopje, Printera pėr Bashkinė Elbasan, Sektorin e SHMZSH dhe zyrat e Gjėndjes Civile
  Nr. Reference REF-83146-08-16-2018
  Vlera / Fondi Limit 4 315 250,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 17-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-08-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 28-08-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 6
  Operatorė Konkurues EURO INFORM SHPK
  PC STORE SHPK
  Atom SHPK
  Fredi Elektronic SHPK
  Paera SHPK
  Infosoft System SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO INFORM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 325 110,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skaulifikuar:
  1. “Infosoft System” SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit Operatori Ekonomik i shpallur fitues nuk u paraqit brenda afateve te percaktura ne njoftimin e fituesit per lidhjen e kontrates si dhe diferenca midis dy ofertave te klasifikuara ne vend te pare dhe te dyte eshte mbi 2% e fondit limit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.24-09-2018
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.40 - Dt.08-10-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data