Open Procurement Albania

Blerje paisje tė teknologjisė sė informacionit dhe komunikimit TIK pėr nevojat e Bashkise dhe Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkise(Blerje e Perqendruar)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje paisje tė teknologjisė sė informacionit dhe komunikimit TIK pėr nevojat e Bashkise dhe Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkise(Blerje e Perqendruar)
Nr. Reference REF-88487-10-04-2018
Vlera / Fondi Limit 5 337 089,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Procedurė e pėrqėndruar)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues PC STORE SHPK
Albamedia SHPK
InfoSoft System SHPK
Muca SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PC STORE SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 128 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka ofertues te skualifikuar:

  1. InfoSoft System SHPK :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  2. Muca SHPK :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura, Blerje Mallrash(Procedurė e Pėrqėndruar) Qeverisja Vendore Shkodėr REF-88487-10-04-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data