Open Procurement Albania

Rritja e eficences se energjise ne godinen e bibliotekes publike Dritero Agolli

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Rritja e eficences se energjise ne godinen e bibliotekes publike Dritero Agolli
Nr. Reference REF-88975-10-08-2018
Vlera / Fondi Limit 6 851 939,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues B93 II SHPK
Spektri SHPK
Sark SHPK
K.M.K SHPK
Bahas SHPK
Shamo Construction SHPK
Meni SHPK
Shendelli SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B93 II
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 001 028,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6001234
  Data e lidhjes sė kontratės 14-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data