Open Procurement Albania

Rimorkiator

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
Objekti i Tenderit Rimorkiator
Nr. Reference REF-89197-10-09-2018
Vlera / Fondi Limit 1 625 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 22-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues SI & CO COMPANY SHPK
GAJD COMPANY SHPK
SINANI TRADING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SI & CO COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 616 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1939200
  Data e lidhjes sė kontratės 22-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Shoqeria “GAJD COMPANY” SH.P.K, per arsye se:
  Nuk ka paraqitur dokumente qe vertetojne plotesimin e kritereve teknike dhe financiare te operatorit ekonomik ne kundershtim me kriteret e dokumenteve standarte te tenderit. Nuk jane paraqitur deklaratat perkatese sipas shtojcave te publikuara ne DST.
  2. Shoqeria “SINANI TRADING” SH.P.K, per arsye se:
  Eshte terhequr nga oferta me shkresen protokolluar me nr. 1003/1 tė datės 02.11.2018
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.46 - Dt.19-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.48 - Dt.03-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data