Open Procurement Albania

Rikonstruksion i godinave ne pronesi te Njesive te Qeverisjes Vendore per Strehim Social, Bashkia Diber.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibėr
Institucioni Prokurues Bashkia Peshkopi
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i godinave ne pronesi te Njesive te Qeverisjes Vendore per Strehim Social, Bashkia Diber.
Nr. Reference REF-89650-10-11-2018
Vlera / Fondi Limit 5 683 540,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 22-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EGLAND SHPK
ELDA-VL SHPK
RADIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RADIKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 464 088,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6556906
  Data e lidhjes sė kontratės 20-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomike si me poshte:

  1. Subjekti: EGLAND:
  Oferta e paraqitur nga Operatori ekonomik “EGLAND” sh.p.k eshte klasifikuar si oferte anomalisht e ulet dhe rrjedhimisht skualifikohet nga kjo procedure prokurimi bazuar ne nenin 56 pika 2 te ligjit Nr. 9643, dt 20.11.2006 , “ Per prokurimin publik”, I ndryshuar. 2. Subjekti: ELDA-VL :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data