Open Procurement Albania

Ndėrtim Shtesė Kati Biblioteka Kuēovė "

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuēovė
Institucioni Prokurues Bashkia Kucove
Objekti i Tenderit Ndėrtim Shtesė Kati Biblioteka Kuēovė "
Nr. Reference REF-89944-10-15-2018
Vlera / Fondi Limit 6 053 502,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Zdravo SHPK
Shendelli SHPK
Elda – VL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 984 822,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7181786.4
  Data e lidhjes sė kontratės 14-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomik ofertues si mė poshtė :

  1. “ Shėndelli ” SHPK :
  • Nuk ka paraqitur punonjės tė kualifikuar nga IQT grupi IV i punonjės dhe grupi V 1 punonjės .
  • Nuk ka paraqitur Specialist pėr prodhim ose montim dyersh PVC dhe duralumini.
  • Nuk ka paraqitur dokumenta pėr mjete.
  • Nuk ka paraqitur dokumenta pėr fabrikė betoni nė pronėsi me qera ose me kontratė furnizimi.

  2. “ Elda – VL ” SHPK :
  • Nuk ka paraqitur asnjė dokument dhe ėshtė pa ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data