Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Rruges Karoq

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Finiq
Institucioni Prokurues Bashkia Finiq
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Rruges Karoq
Nr. Reference REF-93229-11-07-2018
Vlera / Fondi Limit 12 469 313,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Shendelli SHPK
Jody Company SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JODY COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 193 657,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14632388
  Data e lidhjes sė kontratės 21-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data