Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ish magazinave te makinave prane ish Bashkise Korce

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ish magazinave te makinave prane ish Bashkise Korce
Nr. Reference REF-95412-11-22-2018
Vlera / Fondi Limit 2 071 645,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 04-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues NIKA SHPK
ALB KORĒA 2002 SHPK
TEA-D SHPK
SARK SHPK
DOKSANI-G SHPK
2 N SHPK
VILDEV-CO SHPK
VLLAZNIA NDERTIM I.S SHPK
SHAMO CONSTRUCTION SHPK
AL-Dok SHPK
SIMAKU SHPK
MENI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 338 262,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1605914
  Data e lidhjes sė kontratės 28-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 25 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.51 - Dt.24-12-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.01 - Dt.07-01-2019

  Rikonstruksion i ish magazinave te makinave prane ish Bashkise Korce

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
  Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ish magazinave te makinave prane ish Bashkise Korce
  Nr. Reference REF-93118-11-07-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 071 645,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 08-11-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 19-11-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 25 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.47 - Dt.26-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data