Open Procurement Albania

Blerje materiale pėr ndriēim qyteti

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Institucioni Prokurues Bashkia Mallakaster
Objekti i Tenderit Blerje materiale pėr ndriēim qyteti
Nr. Reference REF-93293-11-08-2018
Vlera / Fondi Limit 9 166 667,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues ELAL COM
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELAL COM SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 895 145,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10674174
  Data e lidhjes sė kontratės 01-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Nr.04 - Dt.28-01-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.06 - Dt.11-02-2019
  Shtyrje Afati

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data