Open Procurement Albania

Zėvėndėsimi i portave metalike tė shkarkuesit nė rezervuarin e Ēallikės NjA Gjepalaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shijak
Institucioni Prokurues Bashkia Shijak
Objekti i Tenderit Zėvėndėsimi i portave metalike tė shkarkuesit nė rezervuarin e Ēallikės NjA Gjepalaj
Nr. Reference REF-93367-11-08-2018
Vlera / Fondi Limit 3 246 016,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues SPEKTRI SHPK
SHAMO CONSTRUCTION SHPK
LIQENI VII SHPK
DOKSANI-G SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Spektri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 707 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3249240
  Data e lidhjes sė kontratės 19-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 28 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.24-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data