Open Procurement Albania

Rehabilitimi dhe ndertimi i kendeve te lojrave ne parqet dhe lulishtet e qytetit te Shkodres

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Rehabilitimi dhe ndertimi i kendeve te lojrave ne parqet dhe lulishtet e qytetit te Shkodres
Nr. Reference REF-93297-11-08-2018
Vlera / Fondi Limit 1 390 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Falgeo SHPK
Trinity Trade Company SHPK
Rozafa 94 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRINITY TRADE COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 062 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1274400
  Data e lidhjes sė kontratės 07-01-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Ka ofertues te skualifikuar.
  U skualifikua operatori ekonomik “Falgeo” SHPK per keto arsye:

  •Nuk ka paraqitur kataloget e mallit.
  •Nuk ka paraqitur certifikate ISO te ofertuesit.
  •Nuk ka paraqitur asnje nga shtojcat e kerkuara ne DST.
  •Nuk ka paraqitur asnje nga deklaratat e kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.49 - Dt.11-12-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.02 - Dt.14-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data