Open Procurement Albania

Blerje Autokullė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.2 e Punetoreve te Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Blerje Autokullė
Nr. Reference REF-95918-11-26-2018
Vlera / Fondi Limit 2 800 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 07-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues POWER INDUSTRIES SHPK
LIGUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • POWER INDUSTRIES
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 785 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3342000
  Data e lidhjes sė kontratės 19-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit si me poshte:

  1. “LIGUS”
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  • Nuk plotėson pikėn 2.3.5, tė kapacitetit teknik ku thuhet se "Operatori Ekonomik duhet tė disponoj ose tė paraqesi kontratė bashkėpunimi me servis tė specializuar pėr riparimin e mjeteve tė transportit brenda afatit tė garancisė. Pėr tė vėrtetuar kėtė pikė Operatori Ekonomik duhet tė paraqesė edhe foto tė ambienteve tė brendshme tė reparteve tė punės" pasi nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion pėr tė vėrtetuar kėtė pikė.
  • Nuk plotėson pikėn 2.3.6, tė kapacitetit teknik ku thuhet se "Operatorėt ekonomik pjesėmarrės duhet tė kenė tė punėsuar staf teknik pėr realizimin e kontratės, tė vėrtetuar me kontratė pune tė vlefshme, diplomė, CV, librezen e punės, si dhe tė figurojė nė listpagesat e shoqėrisė pėr tė paktėn 6 (gjashtė) muajt e fundit, si mėposhtė: 1(njė) inxhinier mekanik, dega Transport" pasi nuk ėshtė paraqitur CV-ja, libreza e punės dhe nuk pėrputhet titulli i diplomės pasi e ka inxhinier mekanik teknolog.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.24-12-2018

  Blerje Autokullė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.2 e Punetoreve te Qytetit Tirane
  Objekti i Tenderit Blerje Autokullė
  Nr. Reference REF-93335-11-08-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 800 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 09-11-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 19-11-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.48 - Dt.03-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data