Open Procurement Albania

Punime Riparimi pėr zyrat e PMNZ dhe kapanon Bashkia Kurbin

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kurbin
Institucioni Prokurues Bashkia Kurbin
Objekti i Tenderit Punime Riparimi pėr zyrat e PMNZ dhe kapanon Bashkia Kurbin
Nr. Reference REF-04787-01-23-2019
Vlera / Fondi Limit 4 542 381,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Punime Riparimi pėr zyrat e PMNZ dhe kapanon Bashkia Kurbin

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kurbin
  Institucioni Prokurues Bashkia Kurbin
  Objekti i Tenderit Punime Riparimi pėr zyrat e PMNZ dhe kapanon Bashkia Kurbin
  Nr. Reference REF-96854-12-05-2018
  Vlera / Fondi Limit 4 542 381,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 06-12-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-12-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 17-12-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 9
  Operatorė Konkurues HYSI – 2F SHPK
  NIKA SHPK
  SARK SHPK
  2 N SHPK
  2Z KONSTRUKSION SHPK
  SARDO SHPK
  INA SHPK
  MENI SHPK
  LIQENI VII SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3,652,510
  Data e shpalljes sė fituesit 07-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka patur operator tė kualifikuar:

  1. Operatori ekonomik “HYSI – 2F” Shpk:
  • Nga verifikimi i dokumentacionit nė sistemin e prokurimit elektronik u konstatua se sipas listpagesave tė punonjėsve formularet E-SIG qė ka paqaqitur pėr vitet 2016, 2017, 2018, operatori ekonomik “HYSI – 2F” Shpk, nuk plotėson numrin e kėrkuar tė punonjėsve.

  2. Operatori ekonomik “SARK” SHPK:
  • Nga verifikimi i dokumentacionit nė sistemin e prokurimit elektronik K.V.O konstatoi se sipas listpagesave tė punonjėsve formularet E-SIG qė ka paqaqitur pėr vitet 2016, 2017, 2018, operatori ekonomik “SARK” Sh.p.k, nuk plotėson numrin e kėrkuar tė punonjėsve.

  3. Operatori ekonomik “2 N” Sh.p.k.:
  • Nuk ka vertetuar pervojen e meparshme per pune te se njejtes natyre.
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkak tė problemeve tė lindura gjatė vlerėsimit dhe shkruar gabimisht vlera e ofertės, kjo ka bėrė qė njoftimi tė publikohet disa herė dhe tė shkaktojė probleme tek proēedurat e njoftimit tė operatorėt pėr njoftim fituesi gabimisht ėshtė njoftuar i dyti gjė e cila ligjėrisht nuk ėshtė e pranueshme. Pėr kėtė arsye shihet me vend anullimi i kėsaj proēedure dhe rihedhja e saj pėr tė qėnė sa mė transparent.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.04 - DT.28-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data