Open Procurement Albania

Blerje materialesh per rrethimin e fushave te sportit ne territorin e Bashkise Lushnje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Qendra Kulturore dhe Klubi Sportiv Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje materialesh per rrethimin e fushave te sportit ne territorin e Bashkise Lushnje
Nr. Reference REF-96825-12-05-2018
Vlera / Fondi Limit 3 333 259,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 17-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues MURATI D SHPK
EURO-ALB SHPK
MENI SHPK
SARK SHPK
TRINITY TRADE COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2,693,960
  Data e shpalljes sė fituesit 11-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data