Open Procurement Albania

Blerje Pjese Kembimi Dhe Sherbime Per Mjetet E Bashkise Divjake

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakė
Institucioni Prokurues Bashkia Divjake
Objekti i Tenderit Blerje Pjese Kembimi Dhe Sherbime Per Mjetet E Bashkise Divjake
Nr. Reference REF-03505-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 6 666 317,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KADIU SHPK
MAG SHPK
RAMI- COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MAG SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 490 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem per arsyet e percaktuara:
  1- ”KADIU ”:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar nga dokumentat standarte te tenderi .

  2- “RA-MI- COMPANY”:
  •Nuk ka paraqitur dokumentacion per karrotec ne pronesi
  •Nuk ka paraqitur dokumentacion qe pjese e shoqerise eshte : motorrist , xhenerik , elekroaut , pompist
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data