Open Procurement Albania

Sherbime, riparime, nderrime dhe pjese kembimi ne ekskavatorinBENATI 3.16 me goma, prodhim i vitit 1993, Nr. Shasie 4R5256 dhe ne ekskavatorinCASE 1188 LC, prodhim i vitit 1997, Nr. Shasie CGG0129964, dhe nė ekskavatorin Volvo 220 L.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kurbin
Institucioni Prokurues Bashkia Kurbin
Objekti i Tenderit Sherbime, riparime, nderrime dhe pjese kembimi ne ekskavatorinBENATI 3.16 me goma, prodhim i vitit 1993, Nr. Shasie 4R5256 dhe ne ekskavatorinCASE 1188 LC, prodhim i vitit 1997, Nr. Shasie CGG0129964, dhe nė ekskavatorin Volvo 220 L.
Nr. Reference REF-03571-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 3 333 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 21-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SERDADO SHPK
KADIU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SERDADO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 925 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3510000
  Data e lidhjes sė kontratės 05-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka patur operator tė s’ kualifikuar:

  1. Operatori ekonomik “KADIU” SHA :
  Nuk ka paraqitur kėto dokumenta:
  • Operatori ekonomik“KADIU” SHA nuk ka paraqitur bilancin e vitit 2015.
  • Operatori ekonomik“KADIU” SHA nuk ka paraqitur vėrtettim pėr pagimin e Taksave Vendore pėr vitin 2016.
  • Operatori ekonomik“KADIU” SHA nuk ka paraqitur dokumentacion qė vėrteton se ka pikė servisi 20 km nga Bashkia Kurbin ku perfshihen : ambiente oficine, ambiente per magazinimin e pjeseve te kėmbimit, kjo sipas kėrkesave nė DST qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar, operatori ekonomik duhet ta vertetonte me akt pronesie ose kontrate qiraje.
  • Operatori ekonomik“KADIU” SHA nuk ka paraqitur Deklaratė me shkrim nga Administratori i shoqėrisė qė kapacitetet teknikenuk si ka tė angazhuara nė kontrata tė tjera dhe nuk janė tė deklaruara nė procedura tė shpallura fituese si dhe nuk ka paraqitur deshmin e origjinalitetit tė mostrave, pėrshkrimin ose fotografitė apo katalogjet teknike pėr mallrat objekt prokurimi sipas kėrkesave qė Autoriteti Kontraktor ka kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.01-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data