Open Procurement Albania

Nd.Rruga Blloku Paskuqan 2 (Dile MarkuFemi AganiIsuf XheliliBajramTushe)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamėz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Nd.Rruga Blloku Paskuqan 2 (Dile MarkuFemi AganiIsuf XheliliBajramTushe).
Fondi limit: 35.341.992 (tridhjete e pese milion e treqind e dyzet e njėmijė e nėntėqind e nėntėdhjetė e dy)lekė pa tvsh, Vėnė nė dispozicion nga buxheti i Bashkisė Kamėz pėr vitin 2019, miratuar me VKB Nr. 150, datė 19.12.2018 “Pėr miratimin e programit buxhetor afatmesėm 2019 – 2021 dhe detajimin e buxhetit tė Bashkisė sė Kamzės pėr vitin 2019”.
Nr. Reference REF-06921-02-07-2019
Vlera / Fondi Limit 35 341 992,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues BAMI
LALA
BE-IS
Liqeni VII
SIRETA 2 F
KACDEDJA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bami SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 32051094.2
  Data e shpalljes sė fituesit 12-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 38461313.04
  Data e lidhjes sė kontratės 02-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 86 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka ofertues te skualifikuar.

  1. ”BE-IS”shpk :
  • Nuk ploteson kriterin per automjetet e kerkuara, per autobot uji pasi te dy mjetet e sjella me targa AA176NH dhe AA782FA, jane automjete per transport te mallrave te rrezikshme dhe jo per ujė/

  2. “Lala”shpk :
  • Mjetet e marra me qira nga Jody Company, i jane dhene edhe nje operatori tjeter ekonomik.
  • Mjeti me targe AA855DM, eshte paraqitur si kamincine, nderkohe duket qarte ngha fotot se nuk eshte mjet i tille.
  • Eskavatori me goma, i blere me fature nr. 20896194, date 20.08.20145, nuk ka leje qarkullimi, taksa vjetore, police sigurimi

  3.” Liqeni VII”sha :
  • Operatori Ekonomik nuk ploteson kriterin per automjetet e kerkuara, ka paraqitur dokumentacion vetem per nje asfaltoshtruese nga dy te kerkuara.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.13-05-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data