Open Procurement Albania

Mbi domosdoshmerinė e kryerjes sė punimeve emergjente Kanali ( Thoma Filipeu prog 0.552km, 0.806 kampata 10 l = 25m).

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Finiq
Institucioni Prokurues Bashkia Finiq
Objekti i Tenderit Mbi domosdoshmerinė e kryerjes sė punimeve emergjente Kanali ( Thoma Filipeu prog 0.552km, 0.806 kampata 10 l = 25m).
Burimi i Financimit: te ardhurat e Bashkise Finiq.
Nr. Reference REF-05150-01-27-2019
Vlera / Fondi Limit 1 766 408,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues JODY COMPANY SHPK
Shendelli
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JODY COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 746 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.06 - Dt.11-02-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data