Open Procurement Albania

Rikonstruks i rrugeve blloku KamezValias i Ri

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamėz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Rikonstruks i rrugeve blloku KamezValias i Ri.
Fondi limit: 51,633,648 (pesėdhjetė e njė milion e gjashtėqind e tridhjetė e tre mijė e gjashtėqind e dyzet e tetė) lekė pa TVSH, vėnė nė dispozicion nga buxheti i Bashkisė Kamėz pėr vitin 2019, miratuar me VKB Nr. 150, datė 19.12.2018 “Pėr miratimin e programit buxhetor afatmesėm 2019 – 2021 dhe detajimin e buxhetit tė Bashkisė sė Kamzės pėr vitin 2019”.
Nr. Reference REF-07090-02-08-2019
Vlera / Fondi Limit 51 633 648,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bami SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 44,716,432
  Data e shpalljes sė fituesit 29-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 53659718.4
  Data e lidhjes sė kontratės 31-01-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 132 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.10-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data