Open Procurement Albania

Furnizim dhe vendosje Goma

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Plazh
Objekti i Tenderit Furnizim dhe vendosje Goma
Nr. Reference REF-07147-02-08-2019
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALKED KOPAĒI
ZEQIRI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alked Kopaēi
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 185 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2622000
  Data e lidhjes sė kontratės 19-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.01-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data