Open Procurement Albania

Blerje ushqime per kopeshtin dhe ēerdhen (Marreveshje Kuader).

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Urė Vajgurore
Institucioni Prokurues Bashkia Ura Vajgurore
Objekti i Tenderit Blerje ushqime per kopeshtin dhe ēerdhen (Marreveshje Kuader).
Nr. Reference REF-04532-01-21-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 01-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues 4 S SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 S
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4610 leke pa TVSH / njėsi
  Data e shpalljes sė fituesit 12-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 285894
  Data e lidhjes sė kontratės 21-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Urė Vajgurore REF-04532-01-21-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.08 - Dt.25-02-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data