Open Procurement Albania

Ndertim trotuari nga kryqezimi i Rranxave deri ne Fshatin Bushat

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Ndertim trotuari nga kryqezimi i Rranxave deri ne Fshatin Bushat
Nr. Reference REF-11331-02-28-2019
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MANDI 1 SHPK & STERKAJ SHPK
OUEN SHPK
2N SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MANDI 1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 208 964,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 14 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. “2N” shpk Arsyet e skualifikimit:
  Nuk pėrbush kėrkesat sipas DST:
  Ėshtė pėrllogaritur gabim oferta, pasi ne zerin “Gėrmim dheu me ekskavator zinxhir 0.5 m³, ne kanale gjerėsi > 2 m, prani uji ~ 2m, kategoria IV, me shk ne mjet”janė ndryshuar sasitė. Duhej te ishte sasia 200 m³ x 260=52000 qe e qon ofertėn ne 2240755 leke dhe jo 2262982 leke.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data