Open Procurement Albania

’Sistemim-asfaltim i rrugeve te Sinurit, Fshat Fushe Kruje, Nj.A.Fushe Kruje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit ’Sistemim-asfaltim i rrugeve te Sinurit, Fshat Fushe Kruje, Nj.A.Fushe Kruje
Nr. Reference REF-13337-03-12-2019
Vlera / Fondi Limit 10 297 263,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues VLLAZNIA NDERTIM I.S
ALESIO 2014
KEGLI-DURI & VARAKU.E
BAMI
LIQENI VII
SIRETA 2F
SHPRESA AL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VLLAZNIA NDERTIM I.S
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 402 540,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8883048
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-04-2019
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data