Open Procurement Albania

Ndertim KUZ , Sistemim Asfaltim i rrugeve 'Xhafa' e 'Doku' Njesia Fushe Kruje .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Ndertim KUZ , Sistemim Asfaltim i rrugeve 'Xhafa' e 'Doku' Njesia Fushe Kruje .
Nr. Reference REF-13320-03-12-2019
Vlera / Fondi Limit 5 729 618,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Kegli-Duri & VARAKU E
LIQENI VII
BAMI
2Z KONSTRUKSION
ALESIO -2014
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALESIO - 2014
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 434 705,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5321646
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik si vijon:
  1. “BAMI” sh.p.k:
  Subjekti nuk ka paraqitur oferten ekonomike sipas shtojces 1 dhe as preventivin e punimeve.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data