Open Procurement Albania

Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vore– Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vore– Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj
Nr. Reference REF-16470-04-03-2019
Vlera / Fondi Limit 153 257 244,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-04-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Fusha
Pastrime Silvio
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 148904437.8
  Data e shpalljes se fituesit 17-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 178685325.36
  Data e lidhjes se kontrates 31-05-2019
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Vorë REF-16470-04-03-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.23 - Dt.10-06-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data