Open Procurement Albania

Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vore– Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vore– Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj
Nr. Reference REF-16470-04-03-2019
Vlera / Fondi Limit 153 257 244,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Fusha
Pastrime Silvio
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 148904437.8
  Data e shpalljes sė fituesit 17-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 178685325.36
  Data e lidhjes sė kontratės 31-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 36 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Vorė REF-16470-04-03-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.10-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data