Open Procurement Albania

Memoriali i Holokaustit ne PMLAT (Ndertim Montim)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Memoriali i Holokaustit ne PMLAT (Ndertim Montim)
Nr. Reference REF-16747-04-04-2019
Vlera / Fondi Limit 4 111 640,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FUSHA SHPK
BAMI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 050 309,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4860371
  Data e lidhjes sė kontratės 30-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar:

  1. “BAMI” Shpk :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.06-05-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data