Open Procurement Albania

Blerje kontejnereve per depozitimin e mbeturinave urbane

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Blerje kontejnereve per depozitimin e mbeturinave urbane
Nr. Reference REF-16797-04-04-2019
Vlera / Fondi Limit 2 916 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Bolt
Luar Bros
Zeqiri
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 332 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2799360
  Data e lidhjes sė kontratės 12-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.17-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data