Open Procurement Albania

Blerje kancelarie

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Blerje kancelarie
Nr. Reference REF-17451-04-10-2019
Vlera / Fondi Limit 1 356 667,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Adenis Kastrati
InfoSoft Office
Magrip Bana
EURO OFFICE
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Adenis Kastrati
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 044 890,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1253868
  Data e lidhjes sė kontratės 17-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.27-05-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data