Open Procurement Albania

Sistemim-asfaltim i rruges se Aldareve, Arrameras, Fushe Kruje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Sistemim-asfaltim i rruges se Aldareve, Arrameras, Fushe Kruje
Nr. Reference REF-17667-04-11-2019
Vlera / Fondi Limit 5 688 510,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues BAMI SHPK
VLLAZNIA NDERTIM I.S SHPK
MURATI SHPK
KEGLI-DURI SHPK & VARAKU.E SHPK
SARK SHPK
SHAMO KONSTRUKSION SHPK
ALESIO 2014 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bami SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3,438,594
  Data e shpalljes sė fituesit 10-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 28 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ėshtė skualifikuar ofertuesi i mėposhtėm:
  1. “MURATI” SH.P.K:
  Subjekti Murati shpk rezulton te kete detyrime vendore te pa shlyera ndaj bashkise Kruje me vleren 20,834.00 leke dhe si rrjedhoje pika 2.1 e DST konsiderohet e papermbushur nga subjekti ofertues.

  2. “SARK” SH.P.K:
  Subjekti Sark shpk rezulton te kete detyrime vendore te pa shlyera ndaj bashkise Kruje me vleren 20,832.00 leke dhe si rrjedhoje pika 2.1 e DST konsiderohet e papermbushur nga subjekti ofertues.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data