Open Procurement Albania

Sistemim-asfaltim i rrugeve te njesise administrative dhe gjimnazit Shote Galica si dhe shkolles 9-vjeēare Adem Gjeli Fushe Kruje

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Sistemim-asfaltim i rrugeve te njesise administrative dhe gjimnazit Shote Galica si dhe shkolles 9-vjeēare Adem Gjeli Fushe Kruje
Nr. Reference REF-17693-04-11-2019
Vlera / Fondi Limit 2 971 770,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SARK
Kegli-Duri SHPK & VARAKU.E SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kegli-Duri SHPK - VARAKU.E SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2,457,488
  Data e shpalljes sė fituesit 10-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 28 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ėshtė skualifikuar ofertuesi i mėposhtėm:

  • ‘’SARK” SH.P.K:
  Subjekti Sark shpk rezulton te kete detyrime vendore te pa shlyera ndaj bashkise Kruje me vleren 20,832.00 leke dhe si rrjedhoje pika 2.1 e DST konsiderohet e papermbushur nga subjekti ofertues.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data