Open Procurement Albania

Tapet Profesional

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Tapet Profesional
Nr. Reference REF-17592-04-11-2019
Vlera / Fondi Limit 1 666 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BOLT
ANORIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOLT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 600 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa NUk ka pasur ankesa.
  Subjekte tė s’kualifikuara:

  1. “ANORIA” Shpk :
  Nuk ploteson kriteret teknike .
  • Nuk plotėson pikėn 2.3 tė kapacitetit teknik, pike 3 pėrkatėsisht:
  a) Nuk ka paraqitur lejen e transportit tė vlefshme pėr tė gjithė periudhėn e realizimit tė kontratės objekt i kėtij prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data