Open Procurement Albania

Blerje karburant Nafte D1 per nevoja te Sh.A.Ujesjelles Kanalizime Lezhe

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lezhe
Objekti i Tenderit Blerje karburant Nafte D1 per nevoja te Sh.A.Ujesjelles Kanalizime Lezhe
Nr. Reference REF-20338-05-02-2019
Vlera / Fondi Limit 3 855 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-05-2019
Data e mbajtjes se tenderit 13-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues OLSI Shpk
GEGA CENTER GKG SHPK
DAS OIL
KASTRATI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • O L S I SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5.7 % marzh fitimi.
  Data e shpalljes se fituesit 31-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4626720
  Data e lidhjes se kontrates 07-06-2019
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontrates deri në ezaurimin total të fondit limit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.24 - Dt.17-06-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data