Open Procurement Albania

Ndricim i rruges Kune-Shengjin

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhe
Objekti i Tenderit Ndricim i rruges Kune-Shengjin
Nr. Reference REF-20609-05-06-2019
Vlera / Fondi Limit 4 198 971,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 17-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Kevin konstruksion
Nika
"DRINI A" & VARAKU.E SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "DRINI A" - VARAKU.E SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 471 830,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4166196
  Data e lidhjes sė kontratės 03-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Nika shpk :
  Nuk plotėson kriteret e vendosura ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.10-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data