Open Procurement Albania

Blerje goma dhe bateri per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier
Objekti i Tenderit Blerje goma dhe bateri per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike
Nr. Reference REF-21100-05-08-2019
Vlera / Fondi Limit 1 832 850,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues RA-MI Kompani
KLOSI-R COMPAY
GAJD Company
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RA-MI KOMPANI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 537 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data