Open Procurement Albania

Loti 6 Mbikqyrje e punimeve ne objektin Punime Riparimi te Ndryshme ne Infrastrukture, Bashkia Vore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 6 Mbikqyrje e punimeve ne objektin Punime Riparimi te Ndryshme ne Infrastrukture, Bashkia Vore.
Nr. Reference REF-21094-05-08-2019
Vlera / Fondi Limit 90 075,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Novatech Studio
M.A.K Studio
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NOVATECH STUDIO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 74 913,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 89896
  Data e lidhjes sė kontratės 30-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Afati do te jete nga data e lidhjes se kontrates se sipermarrjes per objektin kryesor deri ne perfundimin e objektit.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.22 - Dt.03-06-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.10-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data