Open Procurement Albania

Loti 4 Mbikqyrje e punimeve ne objektin "Shtesa e rruges Sistemim - Asfaltim Rruges Mara, Sistemim - Asfaltim vazhdim i Rruges Allcaushaj (Faza II), Marikaj dhe Sistemim-asfaltim segmenti i Rruges se Llanajve, Marqinet.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 4 Mbikqyrje e punimeve ne objektin "Shtesa e rruges Sistemim - Asfaltim Rruges Mara, Sistemim - Asfaltim vazhdim i Rruges Allcaushaj (Faza II), Marikaj dhe Sistemim-asfaltim segmenti i Rruges se Llanajve, Marqinet.
Nr. Reference REF-21088-05-08-2019
Vlera / Fondi Limit 135 705,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NOVATECH STUDIO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 113,459
  Data e shpalljes sė fituesit 29-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 136151
  Data e lidhjes sė kontratės 30-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Afati do te jete nga data e lidhjes se kontrates se sipermarrjes per objektin kryesor deri ne perfundimin e objektit.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.10-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data