Open Procurement Albania

Blerje Tuba dhe Rakorderi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Blerje Tuba dhe Rakorderi.

Jane identifikuar si operatorė ekonomikė tė suksesshėm:
• Operatori ekonomik “ALBPLAST” sh.p.k. Shuma totale e ēmimeve pėr njėsi 4.941.539 lekė ;
• Operatori ekonomik“TEOREN“sh.p.k. Shuma totale e ēmimeve pėr njėsi 4.961.236 lekė.
Nr. Reference REF-23948-05-27-2019
Vlera / Fondi Limit 97 998 866,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Eurogjici
Fat Group sh.p.k & Ed Konstruksion
WAT 2010
ALBPLAST
TEOREN
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 05-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Eurogjici :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.

  2. Fat Group sh.p.k & Ed Konstruksion sh.p.k :
  Ne kontratėn e bashkėpunimit si dhe nė preventivin e ofertės, bashkimi i operatorėve ekonomikė nuk kanė parashikuar nė mėnyrė tė detajuar elementėt konkretė tė furnizimit qė do tė kryejė secili prej anėtarėve tė bashkimit tė operatorėve ekonomikė.
  Bashkimi Operatorėve ekonomikė tė mėsipėrm nuk e kanė pėrmbushur kriterin e kėrkuar nė shtojcėn 9 tė DST pasi nė kontratėn e bashkėpunimit nuk janė pėrcaktuar elementėt konkret nė pėrputhje me bazėn ligjore nė fuqi.

  3. WAT 2010:
  Nuk permbush kriteret e percaktuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje Tuba dhe Rakorderi.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
  Objekti i Tenderit Blerje Tuba dhe Rakorderi.
  Nr. Reference REF-21256-05-09-2019
  Vlera / Fondi Limit 97 998 866,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-06-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 03-06-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkak tė hedhjes gabim nė sistemin elektronik tė preventivit pėr kėtė objekt prokurimi.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.21 - Dt.27-05-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data