Open Procurement Albania

Rehabilitimi i KU-Protoduar dhe Mbilartesim i kanalit ujites KU-30 Samatice

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Urė Vajgurore
Institucioni Prokurues Bashkia Ura Vajgurore
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i KU-Protoduar dhe Mbilartesim i kanalit ujites KU-30 Samatice
Nr. Reference REF-24694-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 2 004 775,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues 2Z KONSTRUKSION
FLED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 684 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. 2Z KONSTRUKSION :
  Dokumentacioni i paraqitur nga operatori ekonomik ėshtė jo i plotė sipas kritereve tė pėrgjithshme dhe tė vecanta tė dokumentave standarte tė tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data