Open Procurement Albania

Blere peme dekorative per parkun rekreativ Faza III

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajė
Institucioni Prokurues Bashkia Kavaje
Objekti i Tenderit Blere peme dekorative per parkun rekreativ Faza III
Nr. Reference REF-24017-05-28-2019
Vlera / Fondi Limit 6 333 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BUNA
Erdit Kalemi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BUNA  SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 700 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6840480
  Data e lidhjes sė kontratės 23-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 20 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Operatoret Ekonomike te s'kualifikuar:
  1 . Erdit Kalemi,
  Eshte s'kualifikuar pasi ne pasqyrta financiare te paraqitura per vitet (2016,2017,2018) ne Pasqyren te ardhurave dhe shpenzimeve ka paraqitur konkretisht Te ardhura te realizuara ne masen , 2016 - 1.165.500, 2017 - 4.494.750 , 2018 - 8.840.122 leke gje e cila nuk perputhet me Vertetimin e xhiros te sjelle nga ky subjket duke mos e argumentuar kete diference, mesatarja e xhiros se tre viteve sipas bilanceve nuk eshte sa fondi limit 6.333.000 leke duke mos e plotesuar piken 2.2.1.
  Gjithashtu ky subjekt ne vertetimin e e punemarresve per periudhen maj 2019 (1905) numeri i punemarresve te deklaruar eshte 0 dhe detyrimi eshte 0 leke pra tregon qe rezulton me asnje te punesuar apo vetpunesuar e cila na detyron ne si AK te dyshojme ne vazhdimesine e ktij subjekti
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.35 - Dt.02-09-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data